Tālija, Natālija, Broņislava, Broņislavs

Uzsāk jaunās CSDD ēkas būvniecību Tukumā

Twitter
FaceBook
print
2018. gada 22. novembris 16:28

15. novembrī, valsts simtgades svētku ieskaņas gaisotnē, tika iemūrēta kapsula jaunās tehnisko apskašu stacijas pamatos īpašumā Rūdas ielā 2. Šobrīd šajā vietā redzamas vien dažas pagaidu būves celtniekiem, palielas grants kaudzes, ekskavatori un nule kā ielikti pamati, taču līdz nākamā gada augustam te taps viena no modernākajām tehnisko apskašu stacijām Latvijā.

Šis būs pirmais objekts Vilkājas un Purva ielas rajonā, kas izmantos pašvaldības un Eiropas savienības veiktos ieguldījumus infrastruktūras attīstībā – šīs abas ielas ir noasfaltētas, tajās ierīkotas apakšzemes komunikācijas un apgaismojums. Kā atzina pasākuma dalībnieki, Tukums ir viena no vietām ar lielāko automašīnu skaitu un nākamā aiz Rīgas auto tirdzniecības vietu ziņā, līdz ar to ir pamatoti, ka te top jauna un moderna tehnisko apskašu stacija. Drīz šajā vietā taps arī jauna un moderna Ceļu satiksmes drošības direkcijas  Tukuma nodaļas ēka.

Tehnisko apskašu stacijas īpašnieku SIA «Autests» un «TUV Rheinland» uzdevumā Tukuma stacijas projektu izstrādāja SIA «Arhis Arhitekti», savukārt to būvē SIA «P.M.G.». Kā atzina topošās stacijas īpašnieki – SIA «Autests» valdes loceklis Oskars Jumiķis un «TUV Rheinland» pārstāvis Sergejs Amirhanovs, jaunā stacija būs viena no modernākajām Latvijā, tāpat kā jau uzceltās stacijas Siguldā un Jelgavā, un tajās būs vismodernākās iekārtas, lai varētu pārbaudīt automašīnas, kas arī kļūst arvien modernākas: “Taču, pats galvenais, lai transportlīdzekļus pārbaudītu precīzi un lai varētu nodrošināt lielāku drošību uz ceļiem, kā arī samazināt gaidīšanas un pakalpojuma saņemšanas laiku.”

Jāpiebilst, ka stacijas kopējās izmaksas plānotas aptuveni viena miljona eiro apmērā.

Vienlaikus jau ir gatavs CSDD Tukuma nodaļas administratīvās ēkas tehniskais projekts, kas iesniegts Tukuma novada būvvaldē izvērtēšanai; kad tas būs akceptēts, varēs izsludināt iepirkumu, kas savukārt varētu notikt decembrī vai janvārī. Kā skaidroja CSDD Tukuma nodaļas vadītājs Armands Birznieks, ir prieks, ka sperts solis pārmaiņu virzienā un ka Tukumā taps viena no modernākajām Tehniskās apskates stacijām, tāpēc tukumnieki būs tikai ieguvēji, jo pakalpojums būs ātrāks, ērtāks un modernāks. Un vēl ir cerība, ka nākamā gada laikā taps arī ērta un visiem pieejama jaunā biroja

 

Vairāk lasiet par projektu lasiet otrdienas, 20. novembra, laikrakstā ŠEIT =>Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. jānis teica:

  nu koruptīvā veidā garantētā naudas kāšana nebeidz apstāties-kam tas viss vajadzīgs un kas šo sabotāžu var apturēt….drūmi….

 2. latv.val. teica:

  Kas tas ir- naudas kāšana nebeidz apstāties!? NEAPSTĀJAS…

 3. ezis teica:

  No taa jau satiksmes drosiba neuzlabosies ja dazi kungi piebazis savas kabatas.Un varu deret ka tur vel paris limoni vajadzes.

 4. Es teica:

  Ugunsdzēsējiem būtu jaunas ēkas sacēluši, lai tehnika nebūtu jāglabā citur.

 5. Nikki teica:

  Vai tas nozīmē, ka nākotnē tukumnieki varēs nolikt tiesības arī Tukumā?

 6. Jurka teica:

  Mentiem jau arī tur viss brūk kopā!

 7. Trīne teica:

  Kas tad CSDD ēkai vaina????

 8. ES teica:

  Forši, ka būs mūsdienīga ēka un cilvēki ar īpašām vajadzībām varēs izmantot CSDD pakalpojumus. Starp citu, daudzas iestādes var tikai pamācīties no CSDD apkalpošanas kvalitātes un pakalpojuma ilguma laika. Visu cieņu.

 9. Folijs teica:

  Jā, jaunas, skaista ēkas mēs ceļam nezinu kur, pļavā. Bet vecās, visiem redzamās, atstāsim izdemolēšanai. Iebraucējiem labs skats 🙂

 10. Labais teica:

  Bagāts jau dara kā grib! Reāli pavétréjot situāciju kas vainas esošajam CSDD?Manuprāt,pilnīgi nekāda!Érta piebraukšana,gaišas,plašas telpas,ko vairāk vajag?Pareizi jau iepriekš komentéja,ugunsdzéséjiem un policijai telpu stāvoklis ir daudzreiz bédīgāks.

Pasākumu kalendārs
Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool