Patrīcija, Patriks, Ludis, Ludvigs, Ivonna

Sāk komplektēt bērnudārza grupiņas Vārtu ielā 3 Tukumā

Twitter
FaceBook
print
2019. gada 20. februāris 09:01

Visdažādākie putni, elektrovilciens un skaists skats uz Tukuma apkārtni – visu to vakar, 18. februārī – pirmajā darba dienā jaunajās Vārtu ielas 3 telpās – bija pamanījuši bērnudārza «Pasaciņa» bērni un darbinieki. Un ne tikai to – lielais prieks būšot, kad sākšot plaukt lapas; šajā vietā sagaidīt pavasari un vasaru būšot īpaši interesanti.

Kopumā četrās grupās te paredzēta vieta 80 bērniem, kas dzimuši 2015. un 2016. gadā. Mēneša laikā piekrišanu to apmeklēt devuši 56 bērnu vecāki, tāpēc vēl 24 bērnus uzrunās no rindas. Svinīgā bērnudārza atvēršana plānota 1. martā.

Ienākot Vārtu ielas 3 pagalmā, mūs sagaidīja pulciņš bērnu, kas rotaļājās laukumā ēkas priekšā kopā ar bērnudārza darbiniecēm Daci Kronbergu, Dzidru Miezavu, Evitu Veisbergu un Inesi Cibuļsku. Pavisam bērnudārzam ir četri rotaļu laukumi – viens ēkas priekšpusē un vēl trīs terasē, uz kurieni ved kāpnes. Kā stāstīja bērnudārza vadītāja Jeļena Tratinko, kas mums izrādīja  apkārtni, viens darbs vēl priekšā – jāaizlīdzina celiņa bedres, lai mazo bērnu kājeles tajās neieķeras. Mēs interesējāmies, vai nav domāts kaut kā norobežot pagalma rotaļu laukumu no piebraucamā ceļa, pa kuru brauc automašīnas. Vadītāja skaidroja, ka no «Pasaciņas» paņems sētiņu un rotaļu vietu ar to norobežos. Pakāpeniski sakārtošot arī kustību pagalmā – jau noteikts, ka vecāki ar bērniem teritorijā ienāk pa celiņu gar pilsētas vēstures muzeju «Pils tornis», kur ierīkoti mazie vārtiņi, savukārt ēdienu pieved pa lielajiem vārtiem. Šobrīd pagalmā transporta esot vairāk tāpēc, ka tiekot apdarīti vēl pēdējie darbi.

 

Vairāk lasiet otrdienas, 19. februāra, laikrakstā ŠEIT=>Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. Inese teica:

  Labdien!

  Jau gadiem ilgi tiek lietots Pirmsskolas izglītība, tātad pirmsskolas, pirmsskolēni….,,bērnudārza”..ir no PSRS.
  Ar patiesu cieņu uz sapratni.
  Inese

 2. xxpixx teica:

  bērnudārzā komplektē fruktus.

 3. Lala teica:

  Sveiciens mazajiem studentiem,un pedagogiem!!!

 4. boļševiks teica:

  Skatos, ka te kaut kādiem uz augšu pasistiem normāla latviešu valoda nepatīk! Vārds “bērnudārzs” viņiem redziet asociējas ar kaut kādiem mistiskiem padomju laikiem, kad valstī valdīja kārtība un darba cilvēkiem tika atdots pelnīts gods. Tas taču nu nekādi neiet kopā ar šodienas brīvību traukties dažādas nokrāsas perversitāšu maršos un parazitēt uz godīgu cilvēku rēķina, tāpēc ir nekavējoties jāizskauž no mūsu leksikas un turpmāk jārunā tikai un vienīgi ar tēvoci Senu saskaņotā latviešu valodā.

 5. Inesei teica:

  Vispār jau Vācijā ,joprojām, ir Kindergarten,tāpēc diez vai tā nu būs PSRS atlieka …

 6. WONDER_WHY teica:

  Kur tāda Vārtu iela ir Tukumā ? Sanāk tā, ka Kurzemes ielas bērnudārzs ir likvidēts ? Malači.

  • Nezinātājai teica:

   Tukumā ir tāda Vārtu iela, iespējams īsākā pilsētā. Tā no Brīvības laukuma gar Policijas ēku ved uz agrāko b/d, vēlāk internātskolas internātu, bet nu atkal b/d, jeb PII Pasaciņa jaunā filiāle.

 7. runā, ka teica:

  WONDER_WHY – nekas netiek likvidēts. Kamēr Kurzemes ielas bērnu dārzā remonts, tikmēr bērni izvietoti pa visiem Tukuma bērnu dārziem, tajā skaitā Vārtu ielu, kurā šobrīd saimnieko (uz remonta laiku) “Pasaciņas” kolektīvs. Beigsies remonts, viss būs pa vecam un Vārtu ielas dārziņš būs atsevišķa iestāde. Kaut gan pēc tam notiks Vālodzītes remonts.

Pasākumu kalendārs
Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool