Trešdiena, 2019. gada 19. jūnijs
Nils, Viktors

Priekšvēlēšanu diskusiju tiešraide sestdien, 22. septembrī no 11.00 līdz 14.00

Autors: ntz.lv
Twitter
FaceBook
print
2018. gada 22. septembris 09:10

Lai dotu iespēju vēlētājiem – mūsu lasītājiem – 13. Saeimas vēlēšanās savu izvēli izdarīt informēti un atbildīgi, kā arī lai visām vēlēšanās startējošām politiskajām partijām (arī apvienībām) būtu vienlīdzīgas iespējas sevi parādīt, mēs – «Neatkarīgo Tukuma Ziņu» žurnālisti – rīkojam tradicionālo priekšvēlēšanu diskusiju.

22. septembrī 11.00 Tukuma Raiņa ģimnāzijas aktu zālē.Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. Zann teica:

  Fu…riebjas skatities to balaganu. Kurs kuru pārkliegs, kurš par kuru paņirgs utt..

 2. Astrīda teica:

  Ieslēdzu un brīnos-Kā žurnāliste var būt tik prasta, nekaunīga un uzbrūkoša(runā par nodokļiem, bet pati algas aploksnēs maksā)?!Es šo kandidātu vietā no nākamajām debatēm atteiktos, jo tās ir, kā vizītkarte vēlētājiem, nevis pazemošanas debates, es pat nevarētu tas nosaukt par debatēm, jo Plaude pat neieklausās, tikaj uzbrūk un tādu Plaudes necieņu pret kandidātiem. Nav brīnums, ka viņa neko vairāk par savu NTZ laikrakstu(kuram niecīga tirāža) nav sasniegusi. Ceru, ka nākamajās debatēs žurnālists būs cits un tad varbūt arī tās būs skatāmas.Lieki teikt, ka Vīlos.

 3. ass teica:

  Izsledzu ,tapat ka pasvaldibas velesanas Plaude jauta un pati atbild,laikam sadomajusis ka ir baiga zurnaliste.Setas limenis

 4. Njā teica:

  Astrīda pilnīgi piekrītu,ka neprofesionāli. Ļoti uzbrūkoši, prasti. Plaude, tikai nepārstāviet mani šajās pārrunās, man no Jums kauns! Principā to partiju vietā es sen būtu aizgājusi.

 5. Tukumniece teica:

  Pievienojos iepriekš rakstītajiem komentāriem. Atgādina Kaimiņa kungu….prasta ķērkšana bez iedziļināšanās uzdotajā jautăjuma būtībā.

 6. Njā teica:

  Vēl viens jautājums Plaudei, kāpēc jānodrošina mājoklis atbraucējiem un tieši Tukuma centrā? Kāpēc mums citiem ir jādomā kur un kā nopirkt, ja neesam jaunā ģimene? Kaut kā velk uz komunismu. Vēl, diezgan snobiski ir domāt, ka apkopējai būtu jārunā tikai ar slotu. Arī tas ir pat diskriminējoši.

 7. teica:

  Diskusijas vadītāja Plaudes kundze neļauj izteikties, pauž savus uzskatus. Mēģina uzspiest savu viedokli. Tiesnese. Jāmācās no Dombura. Nenoskatījos visu. Neprofesionāli.

 8. namdaris teica:

  Vadītājai vajadzētu pamācīties no proefesionāļiem, viņai vēl tālu ….

 9. Cukurs-Zuckerman teica:

  Vai patiešām visi sapulcējušies alternatīvie, centriskie, progresīvie putni, sudrabainie, reģionālie, kaimiņainie, rīcībainie grib valdīt valsti?

  Ja patiešām tā ir, tad ”Dievs sargi Latviju” !

 10. namdaris teica:

  Tirgus bāāāba

 11. Ivars teica:

  Baigais cirks, plaude lobē šulca kindziņu))

 12. MN teica:

  Šulcam sagatavotos jautājumus diemžēl nebija iespējas uzdot, tikai nosūtīt.

 13. hmm teica:

  Re:Baltic stilā tika vadīta diskusija. Asa, jo ja tāda nebūtu, tad politiķi kā zuši izlīstu. Iespējams nevajadzēja visas partijas aicināt – pietiktu ar tām kuras var pārsniegt kaut vai 2% pēc SKDS. Daudz partijas – nogurdinoša diskusija

 14. Njā teica:

  Nebija asa, bija prasta un lēta. Un vadīta bija nevis stilā, bet bezstilā: pajautāšu un kaut kādu savu atbildi pateikšu, partijās neklausīšos. Iespējams pati nebūtiskākā lieta pasaulē, bet gribētos arī vadītāju redzēt kaut mazliet sapostu. Lēti.

 15. NI teica:

  Šulcs praktiski atklāta tekstā teica jā pat būtu noticis konkurss vienalga būtu ielikusi viņu proteže lai turpinātu savās lietas. Ko tur var teikt. Tikai nomainīt Tukumā Domes vadību.

 16. boļševiks teica:

  Neviena partija nesola ņemt pie dziesmas pašlaik pie varas esošos neliešus un ir jūtams, ka neviena arī tā pa īstam nezina kā esošā režīma ietvaros apturēt valsts ceļu uz iznīcību. Iespējams tas ir tāpēc, patiesībā tas arī nemaz nav iespējams. Visus šos gadus pie varas esošie mazizglītotie pajoļi to vien ir darījuši kā grāvuši, zaguši un savām knapajām prāta spējām atbilstoši reformējuši, – un lūk, esam tur kur esam!

 17. 666 teica:

  Interesanta diskusija: ir par ko pasmieties, ja nenāktu raudiens par vienu daļu kandidātu. Bet ir veselīgi paskatīties, piem., uz tādiem Alternatīvajiem, jo viņos skatoties tauta var paskatīties pati uz sevi spogulī.
  Plaude vadīja labi, konstruktīvi. Tādā balagānā laikam citādi nevar.

 18. Grieze teica:

  Atšķirībā no citiem man patika moderatore. Savējo partiju esmu izvēlējusies, diskusija neko nemainīja.

 19. Valdis teica:

  Diemžēl maz tur bija nopietni ņemami politiķi. Nu varbūt Šņore un vēl daži.

 20. Renārs teica:

  Video neprofesionāls, skaņa sūdīga, sākās arī laikam no kkādas puses.
  Neviens nevarēja īsti atbildēt uz uzdotajiem jautājumiem. Kāda jēga no šāda formāta?!
  Būtu gribējis, lai piedalās tikai tās partijas, kurām ir vismaz 4% reitings, tad būtu konstruktīvāk.

 21. 666 teica:

  kāpēc tikai tās partijas, kas 4 % sasniedz kaut kādās maz ticamās aptaujās? Lai tauta redz savus varoņus. Alternatīvie man “ļoti patika’.

 22. Lokādija teica:

  Es savukārt šķiros starp Alternative un Rīcības partiju.
  Analizēju tagad viņu ekonomiskās programmas. Sociālais bloks mani apmierina.

 23. jānis teica:

  totāls stulbums no abām pusēm-kamēr būs šī liekulīgā vēlēšanu sistēma,nekas nemainīsies un šeptmaņi bīdīs lietas aiz šo ākstu priekškara…

 24. ieteikums teica:

  Lokādijai
  Studējiet labāk svētos rakstus, jo pat tajos ir vairāk taisnības kā Latvijā reģistrēto “politisko” partiju programmās. Ja Jūs tiešām noklausījāties visu interviju, tad būtu jābūt skaidram, ka nevienai partijai nav ne jausmas kā atrisināt valstī samilzušās problēmas.

 25. Lasīt jāprot teica:

  Nezinu, ko tu tur lasīji un ko nē, ko dzirdēji no diskusijas, bet tieši programmas daudziem ir ļoti labas; arī saprātīgu deputātu un labi pārstāvētu sarakstu šoreiz netrūkst. Bet, iespējams, tiešām diemžēl, jo tas apgrūtina izvēli un fragmentē domājošo un latviski orientēto vēlētāju izvēli. Tādējādi krieviskajiem ”sociāldemokrātiem” atstājot nedalītu vairākumu. Nē, nu var jau par tiem zaļzemju komunistiem-lembergistiem balsot, bet ne jau nu godprātīgi cilvēki to darīs.

 26. Toms teica:

  Man gan patika diskusija. Ivonna ir malacis. Pazīstu, drosmīga. Viena no retajām žurnālistēm, kura nav ietekmējama, nebaidās saukt lietas īstajos vārdos. Reāli pārzina tēmas. Vietējie domes žuļiki raustās.

 27. Tomiņš teica:

  Pasākums pilnīgs sū…,

 28. Zane teica:

  sagribēji pasākumu, Tomiņ?

 29. laucinieks teica:

  Tomiņš bija iedomājies, ka šis pasākums notiks ar klātiem galdiem un dejām, bet nekā! Bija vienkārši jāsēž un jāklausās, bet tas Tomiņam izrādījās neiespējamā misija.

 30. !! teica:

  Tur jau ta lieta,ka gribejas klausities,bet nejau Plaudes izpausanos

 31. rudais teica:

  ja rīkoju izpausmes par savu naudu, izpausmes diriģēju es

 32. Sviests teica:

  Kā partijas “pielien” vēlētājiem? Ome brīvdienās apmeklēja pensionāru balli. Izrādās, to apmaksā Brigmanis, pagodinot ar savu klātbūtni, turklāt Valainis, nabadziņš, nostellēts izdancināt pensionāres. Atsauksmes par šo pasākumu bija, maigi sakot, sliktas. Jūs teiksiet, ka tas ir normāli?! 😀 Visu vakaru apstaigājis visus galdiņus, zem elkoņa ņemdams ņiprākas, ne tik ņipras, arī knapi steberējošas pensionāres. Izdalītas dziesmu grāmatas, partijas grāmatiņas utt.

 33. Dubults Sviests teica:

  Allaž kā biete pietvīkušais Valainis par Brigmaņa naudu dancināja steberējošās pensionāres un klāstīja viņām Latvijas pašvaldību savienības pietiekami lielo rīcības brīvību apmaksāt dančus un desu maizes arī nākamos 4 gadus, ja kundzītes visžēlīgi ļaus pazagties zēzēesiešiem vēl nākamos gadiņus:)))

 34. Krišs teica:

  Nav manīts, ka “zaļais” Zvaigzneskalns būtu cīnījies par zaļo politiku un ekoloģijas jautājumiem novadā vai kādā pagastā? Kur vācis parakstus pret aktuālo koku aleju izciršanu? Vai liepu neizciršanu Kurzemes prospektā? Kur ir reālie darbi?

 35. Nervs teica:

  šitie šmurguļi, kam vienīgā vērtība ir paša labums,visvairāk krīt uz nerviem. kāda tur zaļā, zilā vai sarkanā domāšana, kādi zemnieki vai konservatīvie?! izdomā tik partijas, lai būti tuvāk naudas lādes dalīšanai. kad paprasa par pašu ideoloģiju, tad nesaprot, kas ir un kur atrodas. ”politiķi” atradušies!

 36. njaa teica:

  zaļie ejot uz mežu, vot ibio zaļā domāšana, partijas čaļi kā zeķes maina, tur ideoloģija vai domāsana nav, tīrs pašlabums, vai kaa zee zee ess stilā tīrs politbizness

 37. tirgus teica:

  Nē, nē, es par mežu neko dzirdēju, Zvaigznīte runāja par tirgu. Tieši tik tālu viņš ir aizvilcis savu zaļo domāšanu.

 38. to Njā teica:

  Jā, jā, tu droši vien esi no tām -ar uzkasītu un laku sapūstu čupu uz galvas, krimplēna kostīmiņā un ar brošu pie kuplās krūts.

 39. tas too teica:

  nu sakārtoti mati un kostīmiņš vienozīmīgi ir labāk, kā speķaini mateļi un treniņtērps!tāds stils varētu būt tiem , kuri zaļo domāšanu sasaista ar gājienu uz tirgu!

 40. IL teica:

  vienalga zaļzemniekiem ir un paliek politbizness, ar čupu uz galvas vai treniņbiksēm tirgū :)) Tagad arī plakāti pļavās izkarināti.

 41. neāksties, Njā teica:

  Tukums nav tik dziļi lauki, kur kostīmiņš un papēžu augstums svarīgs

Pasākumu kalendārs

2019.06.20 | 10:00

Donoru diena Kandavā 

2019.06.20 | 18:30

Skriešana Jaunpilī 

2019.06.20 | 19:00

Ielīgošana Jaunpilī 

2019.06.20 | 20:00

Ielīgošana Jaunsātos 

2019.06.20 | 21:00

Uguns rituāls Engurē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūnijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool