Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Politiskās reklāmas plakāta noņemšana Kurzemes ielā
Foto: Armands Sproģis

Politiskās reklāmas Tukumā atļauts izlikt tikai autobusa pieturās

Autors: A. Puķīte, D. Vilmane
Twitter
FaceBook
print
2017. gada 28. maijs 10:46

Laikā no 15. līdz 18. maijam pilsētā parādījās «Latvijas Zaļās partikas» politiskās reklāmas plakāti; pirmais plakāts tika uzlikts uz ēkas Pasta un Pils ielas stūrī; nākamais – «Advertex» vides reklāmas sienā pretī «Rimi»; 18. maijā plakāts parādījās arī uz ēkas Kurzemes ielā 3, kā arī divi plakāti divpusīgajā vides reklāmas stendā Lauktehnikas mikrorajonā, Kuldīgas un Zemītes ielas krustojumā. Viss šķietami bija labi līdz trešdienai, 24. maijam, kad divi reklāmas plakāti  – Kurzemes ielā 3 un Pasta un Pils ielas stūrī – tika noņemti.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) sabiedrisko attiecību galveno speciāliste Laura Dūša: “Reklāmas pakalpojumu sniedzējiem, kuri izvieto priekšvēlēšanu aģitācijas materiālus publiskās lietošanas ārtelpās vai pret tām (izkārtnes, stendi, afišas, tāfeles, slietņi, novietoti plakāti, reklāma skatlogos un citi tamlīdzīgi reklāmas objekti) – savu pakalpojumu izcenojumi bija jāiesniedz KNAB līdz 5. janvārim. Visiem pārējiem, kuri nav iesnieguši priekšvēlēšanu aģitācijas materiālu izcenojumus publiskošanai, ir aizliegts izvietot reklāmas materiālus. Priekšvēlēšanu izdevumi ar partiju nesaistītai personai (trešajām personām) ir 5700 eiro jeb 15 minimālās mēnešalgas. Tas attiecas uz priekšvēlēšanu aģitācijas izvietošanu; labdarības pasākumu finansēšanu, sponsorēšanu; pasta pakalpojumu izmantošanu.”

Vienīgie, kam ir tiesības izvietot reklāmas materiālus Tukumā, ir uzņēmumam SIA «JCDecaux Latvija», kas ir noteicis reklāmas izcenojumos reklāmas izvietošanai deviņās autobusa pieturās Tukumā. Tātad visas pārējās vides reklāmas, kas parādās citās vietās, ir nelikumīgas. Un arī SIA «Advertex» nav bijis tiesību izvietot politiskās reklāmas ne Pils, ne Kurzemes, ne arī kādā citā ielā.

Vairāk lasiet laikraksta piektdienas, 26. maija, numurā ŠEIT!

 

Birkas:


Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. Tukumnieks teica:

  Sveicināti!
  Avīzē rakstīts, ka nevar izvietot uz pašvaldības ēkām. Šīs abas nosauktās, kur noņēma reklāmu ir pašvaldības īpašums. Arhitekte vai kāda tur “speciāliste” vai tad uzreiz to nevarēja paredzēt, ka uz pašvaldības ēkas reklāmu nevar izvietot, kad saskaņoja un piestādīja Sproģa kungam rēķinu par valsts nodevas nomaksu? Pat ja Advertex būtu saskaņojis ar KNAB, jebkurā gadījumā plakātus noņemtu. Vainīga ir Domes speciāliste, kurai vajadzēja zināt, kādas ēkas pieder pašvaldībai.
  Domāju kādam ir tiesības prasīt atlīdzinājumu par mantiska zaudējuma atlīdzināšanu par pārvaldes iestādes darbinieka bezdarbību atsaucoties uz Valsts pārvaldes iestāžu nodarīto zaudējumu atlīdzināšanas likumu.

 2. Cukurs-Zuckerman teica:

  Kas tad ir autobusu pieturu galvenie izmantotāji , pensionāri un bomži.
  Pārējie brauc ar auto un autobusu pieturu reklāmas nemaz neievēro.

  Kādu secinājumu var izdarīt, politiskā reklāma domāta elektorātam , kuru var nopirkt par tramvaja biļeti(Ušakovs) vai par piečuku Walterīša iegādei.

  • pasažieris teica:

   Zini ko!!!!!
   Tas ir aivainojoši! Autobusa pietura autobusu gaida cilvēki- strādaajosi, skolnieki, māmiņas ar bērniem. No rīta un vakaros tie ir pilni. Reizeem pat iekaapt nevar pirms 8.00.
   tu vēl dzivi neesi nodziivojis- gan jau ari kādreiz pieturā nāksies pastāvet un kaads Tevi par bomzi nosauks.
   Atradis kriteeriju ka škirot cilveekus!!!!!
   tas ka brauc ar auto neliecina par augstu intelektu

   • Cukurs-Zuckerman teica:

    Fakta konstatāciju nevajag uzskatīt par apvainojumu.
    Bez tam, skolēni vēlēšanās nepiedalās , vienīgais ko viņi var izdarīt ir piezīmēt ūsas un brilles smieklīgajiem onkuļiem un tantēm.
    Jaunā māmiņa ir aizņemta ar savu bērnu, tāpēc politreklāmai uzmanību nepievērš.
    Strādniekam pilna galva ar savām problēmām, tāpēc arī nulles uzmanība krēslu tīkotājiem.

    Kas tad paliek pāri ,kuriem laiks skatīties brīnumsolītāju ar kompi rediģētajos ģīmjos, pensionāri , kuri gaida , ka krēslos sēdošie atmetīs tramvaja biļeti un bomži , kuri cer , ka par pareizu balsošanu kāds uzmetīs piečuku.

  • d teica:

   neloģiski spried
   tas jau sen zināms

  • Saldajam teica:

   Zin ko saldumiņ par šito tekstu tu esi pelnījis pa muti – sanāk, ka pensionāriem un bomžiem nav tiesību

 3. Iedzìvotājs teica:

  Godīgais Tukuma uzņēmēj Armand Sproği!Izlasot NTZ rakstu,kur ir intervija ar Tevi,esmu neizpratnē par to,ka Tu pēkšķi nepazīsti savu darbinieku E.M.Tad man ir jautājums Tev,kur paliek Tavs godīgums?Visus Tu saukā par meļiem,shēmotājiem…,bet kas esi pats?

 4. bingo teica:

  Tukumnieki!
  Vai tiešām Jūs vēlaties lai par mūsu pilsētu rūpējās sporoģviedīgie??? Uzdodiet sev jautājumu: kāpēc sproģis finansē zvaigzneskalnu? Varu grib ne jau kalns, bet gan sproģmurnieki.

 5. :) teica:

  Nu jā.. Zaļajiem ir īpaši spoži prāti. Īpaši Zane Kr.. ārprāts, ja šādi cilvēki tiks ievēlēti nekas labs nau gaidāms.Ar izskatu vien nepietiek, būtu labi ja būtu arī kāda saprašana.

  • :( teica:

   Italijas parlamenta tak ir viena ,,Pamela Andersone,, 🙂 a ko Tukumam ar vajag! Uz liela plakata vina iestajas par gimenem,,,,,varbut butu vispirms sakartojusi savu gimeni,,,,,????

  • Sandra teica:

   klubu tusētāja, kodēja, viriešus maina kā zeķes-labs piemērs jaunajām ģimenēm

 6. Ilva teica:

  Ko jūs klausāties tā slima Tukuma metāls īpašnieka murgos, ka var ņemt vērā cilvēku kurš 10 gadus atpakaļ bija ārstēties Gintermuiža…! Papetat viņa vēsturi un viss būs skaidrs, kas par fruktu… Ja jau slims, tad slims-izārstēt jau pilnībā nevar, tikai aparstet. Un kravas slavināt vienu cilvēku, kurš pats nodarbojas ar nelikumībām.
  Un paskatoties viņa reklāmas rullītis, rodas jautājums, kā viņš taisās īstenot savu solījumu par Melnezeru, ja tas atrodas pilnīgi cita novada un Tukuma novada naudu tur nevarēs ieguldīt…!!! Tad jau Agrim jāstartē Engures novada sarakstos.

 7. uzjautrinoši būs teica:

  kad sproģis ar zvaigzneskalnu pēc vēlēšanām skaitīs izdevumus, tur draudzībai vietas vairs nebūs, daudz patiesības nāks gaismā!

 8. brazzers.com teica:

  Balsojiet par tk.rastu!!!

 9. kashers teica:

  Turamies pie parbauditam vertibam, un tadus ka Zvaigzneskalnus un Co talak no domes….!
  Pajautajat sim kungam kapec vins izvairas no savas majas nodosanas ekspluotacija, lai nebutu jamaksa ipasuma nodoklis. Tagad maksa ka par zemi, bet par eku netaisas, kaut gan jau paris gadus taja dzivo…
  Vot sitadi deputati mus vajag…! Kas stuci apkart pa visiem, bet pats nemaz nav tik Balts ka taisas…!
  Un tie Tukuma Artusi-Sprogis un Murnieks vispar bez vardiem, viens kuda bet otrs telo sveto…! Vai tik sim Pilnmenes iespaida nav karteja lekme…

 10. Atbildes teica:

  Man ir jautājumi konkrēti!
  1. Māri Rudaus-Rodovskis no kurienes nauda visiem nekustamajiem īpašumiem un lepnai mājai pie jūras? Uzskaitiet visus savus īpašumus pēdējo 10 gadu laikā. Paldies.
  2. Kāpēc vietējais neatkarīgais laikraksts vienmēr ir aizstāvējis vietējo varu un skaitās Šulca partijas rupors?
  3. Šulca kungs, kāpēc paglābāt Žiznevski no bankrota, kad bija SIA Amatnieks tiesiskā aizsardziba pret kreditoriem? Un vai tā ir patiesība kā baumo, ka viņš jums uzdāvināja jaunu automašīnu, kuru piegādāja vietējais auto tirgotājs?
  4. Kāpēc telpas bibliotēkai bez konkursa rīkošanas tiek īrētas no Kampara kunga, kam ir slikta reputācija? Kāpēc to ēku būvēja un celtnieki jau zināja, ka tur būs bibliotēka.
  5. Kāpēc tagad, kad Šulcs ir Saeimā un ir Vienotības valdes loceklis, konkursos uzvar tikai Telms SIA? Nevarat sadalīt katlu? Vienmēr taču bija SIA Amatnieks? Ar prieku atstātu SIA Amatnieku būvēt Tukumu. Kam mums Māra Rudaus-Rudovska klasesbiedrs.
  6. Kāpēc blakus oligarha ceļam ir zemes, kuras pieder Kamparam un Domes izpilddirektoram Mārim Rudovskim. Par pamatalgu?
  7. Kā sadalījāt naudu pēc Ledus halles iegādes? KNAB bija šo lietu skatījis, bet apklusināja visu.
  8. Šulca kungs, ko jūs visu laiku darat Uzņēmumu Reģistrā? Kādus uzņēmumus pieskatat un administrējat?
  9. Mārim Rudaus-Rudovskim Apšuciemā ir ne māja, bet pils, kuras vērtība altuveni varētu būt ne mazàk kā 500 000 – 700 000 eiro. Par pamatalgu? Neskaitot zemes apkārt Tukumam un citas ēkas.

  Šie ir neskaidrie jautājumi. Nav apmelnošana. Kamēr nebūs atbildes par viņiem nevēlēt nekādā gadījumā.

 11. Durbenieks teica:

  Tikai par Zvaigzneskalnu kā Tukuma mēru.

 12. klases biedrs teica:

  ja Zaļojos startē ILgvars Ruņģis(iesauka kuņģis) ,kurš ka košlenēm 70 gados mēģināja dabūt lojilitāti no sākumskolas skolniekiem Zentenē tad padomājiet kas no tā memja ir izaudzis!?

 13. Lukmaņa dubultie standarti teica:

  Iedomājieties tikai, ka krieva Lukmaņa partijā otrs krievs Kovaļovs (abi okupantu bērni, krievs vada Tukumu kā Ušakovs Rīgā), trenējot futbolistus savā klubā naudu no futbolistiem vai to vecākiem pieņēma skaidrā naudā neizrakstot maksājuma kvītis, tādā veidā nemaksājot valstij nodokļus par kuriem arī Domes var strādāt un realizēt savus projektus. Ja jau tiks ievēlēts Domē, tur balstīsies uz šādiem uzskatiem arī turpmāk, ka nodokļus maksāt nevajag. Lukmanis atbalsta Rudovska nelikumības un peļņas shēmas, tagad arī vēlas Domē cilvēkus, kuri nemaksā nodokļus valstij. Baigā komanda savākusies! Cilvēki, loģiski apdomājiet vai ir vajadzība šādus ievēlēt Domē? Kāpēc krievus jālaiž vadīt latvisku pilsētu?

  • Nu teica:

   Nu jau zalie metalisti izlaiz pedejo smaku,jut ka nauda padirsta

  • jans teica:

   Nu sviests, ka var gvelzt muļķības…
   aizej un izdzīvo ar trenera algu, tā tas diemžēl notiek visa Latvija un ne tikai…! Negribi lai tavs bērns trenējas, nu tad ved uz dejām, tur nav uz rokas jāmaksā…

   un vecākus diemžēl mēs neviens neizvēlamies, un saukt par okupantiem ir zemiski,tas parāda kāds tev zems intelekta līmenis…

   • var kāds pateikt, teica:

    kāpēc uz dejām vedot bērnus nav uz rokas jāmaksā?

   • Nodokļi kur teica:

    Bet fakts paliek fakts! Arī Bēniņa ņem uz rokas un nemaksā nodokļus. Tāpat arī Kovaļovs.
    Tas ir tā iegājies Latvijā, neviens itkā nav vainīgs, brt fakts, ka nemaksā nodokļus ir pretlikumīgs un neko nepadarīsi. Tad jau Bēniņas kundze un Kovaļova kungs abi ieviesīs vai turpinās šādu kultūru
    Arī Domes darbā! Domājam par ko balsojam!

  • dome teica:

   un pajautājat tam Zaļajam, pareizajam kad viņš maksās īpašuma nodokli par savu māju, nevis tikai par zemi…

 14. Dziedātāja teica:

  Zaļo dziesminiece arī par saviem pakalpojumiem nosaka atšķirīgas samaksas, – kāpēc par to zaļie necepas??/

 15. nebalsojiet teica:

  s.kaminsku

 16. opa teica:

  Cik Armand maksāsi par balsi?

  • andza teica:

   LŪDZU – DOMĀJIET!!!

   uN ŠIS NAV PIRMAIS UN PĒDĒJIS KLIENTS,

   Tukuma Metāla priekšnieks Armands Sproģis dara kā grib un ko grib, tā kā arī maksā cik grib.Man nozaga lauksaimniecības agregātu, kuru zagļi nodeva Tukuma Metālam, policija atrada jau sagrieztas detaļas un Sproģis neatzinās, kas tie bija par zagļiem, kas viņam nodeva metālu.Tātad tas izsaka tikai vienu, ka čeki un kvītis netiek izrakstītas, visas, lielākā daļa naudas darījumu notiek ar skaidru naudu.Tā kā tā ir noziedzīga nodarbe, Sproģis ieinteresēts savā biznesā, kur mums ir atbildīgi uzraugošās un kontrolējošās iestādes?Nenododiet viņam neko, viņš iedzīvojas uz cita nelaimes.

   //www.sudzibas.lv/tukuma-metals-sia-krasainais-metals-c32404

  • Armands teica:

   5,- būs OK?

 17. Ceļu jaunajiem teica:

  Man ir jautājumi konkrēti!
  1. Māri Rudaus-Rodovskis no kurienes nauda visiem nekustamajiem īpašumiem un lepnai mājai pie jūras? Uzskaitiet visus savus īpašumus pēdējo 10 gadu laikā. Paldies.
  2. Kāpēc vietējais neatkarīgais laikraksts vienmēr ir aizstāvējis vietējo varu un skaitās Šulca partijas rupors?
  3. Šulca kungs, kāpēc paglābāt Žiznevski no bankrota, kad bija SIA Amatnieks tiesiskā aizsardziba pret kreditoriem? Un vai tā ir patiesība kā baumo, ka viņš jums uzdāvināja jaunu automašīnu, kuru piegādāja vietējais auto tirgotājs?
  4. Kāpēc telpas bibliotēkai bez konkursa rīkošanas tiek īrētas no Kampara kunga, kam ir slikta reputācija? Kāpēc to ēku būvēja un celtnieki jau zināja, ka tur būs bibliotēka.
  5. Kāpēc tagad, kad Šulcs ir Saeimā un ir Vienotības valdes loceklis, konkursos uzvar tikai Telms SIA? Nevarat sadalīt katlu? Vienmēr taču bija SIA Amatnieks? Ar prieku atstātu SIA Amatnieku būvēt Tukumu. Kam mums Māra Rudaus-Rudovska klasesbiedrs.
  6. Kāpēc blakus oligarha ceļam ir zemes, kuras pieder Kamparam un Domes izpilddirektoram Mārim Rudovskim. Par pamatalgu?
  7. Kā sadalījāt naudu pēc Ledus halles iegādes? KNAB bija šo lietu skatījis, bet apklusināja visu.
  8. Šulca kungs, ko jūs visu laiku darat Uzņēmumu Reģistrā? Kādus uzņēmumus pieskatat un administrējat?
  9. Mārim Rudaus-Rudovskim Apšuciemā ir ne māja, bet pils, kuras vērtība altuveni varētu būt ne mazàk kā 500 000 – 700 000 eiro. Par pamatalgu? Neskaitot zemes apkārt Tukumam un citas ēkas.

  Šie ir neskaidrie jautājumi. Nav apmelnošana. Kamēr nebūs atbildes par viņiem nevēlēt nekādā gadījumā.

 18. Zeļonka teica:

  Skaistākās pērles zaļo programmā:
  1. Aktivizēsim īstermiņa mājokļu programmu primāri – jaunās ģimenes, sekundāri – jaunajie speciālisti. Jautājums – kā Jūs to izdarīsiet ar darbiem?
  2. Nodarbinātība ir maksimāla, pieļaujot dabīgo bezdarba līmeni. Uzrunāt ražojošo investoru ienākšanu novadā, pielāgojot un izveidojot infrastruktūru, tiks radītas jaunas darba vietas. Jautājums – skaisti tas viss skan, bet kas konkrēti bez „uzrunāšanas” paredzēts.
  3. Godāt novadā dzīvojošos pensionārus, sveicot apaļajās dzīves jubilejās un attīstot pakalpojumu pieejamību pulcēšanās vietās. Ieviest 70 gadīgo pensionāru sveikšanu apaļajās jubilejās ar 20 eiro, kā arī represēto pensionāru sveikšanu ar 20 eiro Ziemassvētkos. Jautājums – pielīst un solīt vajag, bet kāpēc sveikt tikai septiņdesmitgadīgos?
  4. Ir būtiski jāuzlabo reģiona drošība, veicot preventīvus pasākumus, lai noziegumu un ceļu satiksmes negadījumu skaits 4 gadu laikā samazinātos par 20%. Jautājums – vai tā ir pašvaldības policijas jeb Valsts policijas funkcija? Kā pašvaldība var samazināt ceļu satiksmes negadījumu skaitu par 20 %?
  5. Tukuma novada izglītības iestādēs strādā kvalificēti speciālisti, kuri var nodrošināt kvalitatīvas izglītības apguvi. Jautājums – vai tagad strādā nekvalificēti speciālisti?
  6. Pārskatot un pilnveidojot mācību un ārpusstundu interešu izglītības programmas, veicināsim konkurētspējīgas un dzīves gudras jaunās paaudzes izglītošanu, tostarp reproduktīvās veselības jautājumos. Jautājums – ko īsti tur ārpus stundām mācīs, ja uzlabosies reproduktīvā veselība. Lūdzam – māciet tikai teorētiski, bērni nācijai ir vajadzīgi, bet tos tomēr labāk pēc skolas pabeigšanas lai rada.

 19. Lai pamana teica:

  Pārkopēju ziņu: Man ir jautājumi konkrēti!
  1. Māri Rudaus-Rodovskis no kurienes nauda visiem nekustamajiem īpašumiem un lepnai mājai pie jūras? Uzskaitiet visus savus īpašumus pēdējo 10 gadu laikā. Paldies.
  2. Kāpēc vietējais neatkarīgais laikraksts vienmēr ir aizstāvējis vietējo varu un skaitās Šulca partijas rupors?
  3. Šulca kungs, kāpēc paglābāt Žiznevski no bankrota, kad bija SIA Amatnieks tiesiskā aizsardziba pret kreditoriem? Un vai tā ir patiesība kā baumo, ka viņš jums uzdāvināja jaunu automašīnu, kuru piegādāja vietējais auto tirgotājs?
  4. Kāpēc telpas bibliotēkai bez konkursa rīkošanas tiek īrētas no Kampara kunga, kam ir slikta reputācija? Kāpēc to ēku būvēja un celtnieki jau zināja, ka tur būs bibliotēka.
  5. Kāpēc tagad, kad Šulcs ir Saeimā un ir Vienotības valdes loceklis, konkursos uzvar tikai Telms SIA? Nevarat sadalīt katlu? Vienmēr taču bija SIA Amatnieks? Ar prieku atstātu SIA Amatnieku būvēt Tukumu. Kam mums Māra Rudaus-Rudovska klasesbiedrs.
  6. Kāpēc blakus oligarha ceļam ir zemes, kuras pieder Kamparam un Domes izpilddirektoram Mārim Rudovskim. Par pamatalgu?
  7. Kā sadalījāt naudu pēc Ledus halles iegādes? KNAB bija šo lietu skatījis, bet apklusināja visu.
  8. Šulca kungs, ko jūs visu laiku darat Uzņēmumu Reģistrā? Kādus uzņēmumus pieskatat un administrējat?
  9. Mārim Rudaus-Rudovskim Apšuciemā ir ne māja, bet pils, kuras vērtība altuveni varētu būt ne mazàk kā 500 000 – 700 000 eiro. Par pamatalgu? Neskaitot zemes apkārt Tukumam un citas ēkas.

  Šie ir neskaidrie jautājumi. Nav apmelnošana. Kamēr nebūs atbildes par viņiem nevēlēt nekādā gadījumā.

 20. Raivis Štromanis teica:

  Raivis Štromanis aģitē par Zemniekiem balsot, kuram svarīgi tikai narkotikas patirgot (tā Tukumā visi runā) un pašam iešņaukt maģisko pulverīti patīk (to arī visi zina). Sākumā parādus atdod visiem, kam esi parādā un tad sāc aģitēt par asiņaino cīņu sporta atbalstītājiem un kā saka tautā “atsaldētajiem”. Pats esi atsaldēts pēc kārtējās devas un citus atsaldētos atbalsti! No Zemniekiem sakarīgākais ir Driķis, viņam arī novēlam veiksmi!

 21. Nav atbildes teica:

  Man ir jautājumi konkrēti!
  1. Māri Rudaus-Rodovskis no kurienes nauda visiem nekustamajiem īpašumiem un lepnai mājai pie jūras? Uzskaitiet visus savus īpašumus pēdējo 10 gadu laikā. Paldies.
  2. Kāpēc vietējais neatkarīgais laikraksts vienmēr ir aizstāvējis vietējo varu un skaitās Šulca partijas rupors?
  3. Šulca kungs, kāpēc paglābāt Žiznevski no bankrota, kad bija SIA Amatnieks tiesiskā aizsardziba pret kreditoriem? Un vai tā ir patiesība kā baumo, ka viņš jums uzdāvināja jaunu automašīnu, kuru piegādāja vietējais auto tirgotājs?
  4. Kāpēc telpas bibliotēkai bez konkursa rīkošanas tiek īrētas no Kampara kunga, kam ir slikta reputācija? Kāpēc to ēku būvēja un celtnieki jau zināja, ka tur būs bibliotēka.
  5. Kāpēc tagad, kad Šulcs ir Saeimā un ir Vienotības valdes loceklis, konkursos uzvar tikai Telms SIA? Nevarat sadalīt katlu? Vienmēr taču bija SIA Amatnieks? Ar prieku atstātu SIA Amatnieku būvēt Tukumu. Kam mums Māra Rudaus-Rudovska klasesbiedrs.
  6. Kāpēc blakus oligarha ceļam ir zemes, kuras pieder Kamparam un Domes izpilddirektoram Mārim Rudovskim. Par pamatalgu?
  7. Kā sadalījāt naudu pēc Ledus halles iegādes? KNAB bija šo lietu skatījis, bet apklusināja visu.
  8. Šulca kungs, ko jūs visu laiku darat Uzņēmumu Reģistrā? Kādus uzņēmumus pieskatat un administrējat?
  9. Mārim Rudaus-Rudovskim Apšuciemā ir ne māja, bet pils, kuras vērtība altuveni varētu būt ne mazàk kā 500 000 – 700 000 eiro. Par pamatalgu? Neskaitot zemes apkārt Tukumam un citas ēkas.

  Šie ir neskaidrie jautājumi. Nav apmelnošana. Kamēr nebūs atbildes par viņiem nevēlēt nekādā gadījumā.

 22. Mārim teica:

  Māri Rudaus-Rodovskis no kurienes nauda visiem nekustamajiem īpašumiem un lepnai mājai pie jūras pa miljonu? Uzskaitiet visus savus īpašumus pēdējo 10 gadu laikā. Paldies.

 23. dzirdēts jaunums teica:

  Volf, vai tu nāksi uz domi ar vistu?

 24. higiēnas prasības teica:

  Sociāli atbildīgā Tukuma dome vistu esot nozagusi. ZAGĻI!

Pasākumu kalendārs

2019.07.22 | 20:00

Koncerts «3×3» nometnē Jaunpilī 

2019.07.26 | 13:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

2019.07.27 | 12:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool