Otrdiena, 2019. gada 25. jūnijs
Maiga, Milija

Piešķir papildu naudu skolēnu ēdināšanai un piemineklim

Twitter
FaceBook
print
2018. gada 5. novembris 09:10

Tukuma novada domes sēdē 26. oktobrī budžeta grozījumos citiem, ne sākotnēji pašvaldības budžetā paredzētajiem mērķiem, tika sadalīti vairāk nekā 214 369 eiro. Lai saprastu, kāpēc vieniem darbiem noņemts, bet citiem – iedots, runājām ar domes Finanšu nodaļas vadītāju Lailu Dzalbi. Viņa arī informēja, kādi varētu būt lielākie darbi 2019. gadā.

L. Dzalbe:

– Vislielākā naudas summa šajos budžeta grozījumos – 65 013 eiro – paredzēta ēdināšanas pakalpojumu līdzfinansēšanai. Šim mērķim līdzekļi pašvaldības budžetā bija plānoti, taču šovasar deputāti akceptēja ēdinātāja SIA «IRG» lūgumu par ēdināšanas izmaksu pieaugumu, un lēma šo pieauguma daļu nosegt no pašvaldības budžeta, lai par to nebūtu jāmaksā bērnu vecākiem. Tāpēc mums bija jārēķinās ar lielākiem izdevumiem. Ēdināšanas izmaksu pieaugumam finansējumu ņēmām no izdevumiem energoefektivitātes pasākumiem un fasāžu atjaunošanai, kas līdz gada beigām vairs netiks iztērēti. Visiem tiem, kas bija pieteikušies, nauda jau ir piešķirta, turklāt šajā sadaļā nauda vēl ir, ja kāds pieteiktos.

Vēl no Dziesmu svētkiem neizlietotās naudas 12 000 eiro piešķirti Meierovica pieminekļa. Vaicāta, kādi vēl papildu darbi šajā jau tā dārgajā projektā varēja rasties, L. Dzalbe skaidroja, ka, cik viņai zināms, papildu finansējums bijis nepieciešams celiņa bruģēšanai, kas projektā nebija ieplānots.  Lai iedzīvotāji neizstaigātu zālienu vietā, pa kuru iepriekš bija ieraduši staigāt, ir jāierīko papildus bruģis. Taču, iespējams, šī nauda paliks atlikumā, jo 10 000 eiro šim mērķim ir jau saziedoti.

 

 

Vairāk par budžeta grozījumiem lasies piektdienas, 2. novembra, laikrakstā ŠEIT =>

 

 

 Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. Pipsis teica:

  Kādreiz viens nopietns celtnieks, pirts pasākumā, pastāstija, kā notiek tie celtniecības darbi. Par katru uzvarēto konkursu, 10% no celtniecībai paredzētās summas, aiziet konkursa rīkotājam. Rēķiniet paši, kādi ir cipari un no kurienes rodas ierēdņiem iedzīve, strādājot uz vienu algu.

 2. klača uz lāvas teica:

  Tad redz kāpēc daži kā traki par to sabiedrisko pirti ar bleķa vanniņām!
  Izrādās pirtī kārtīgos grādos var uzzināt visus pēdējos jaunumus.
  Kas to būtu domājis, ka sabiedriskā pirts var izkonkurēt ”Vakara Ziņas”!

 3. hohohooo teica:

  visi tie nopietnie cilvēki izrādās tikai tādi pipši.

 4. secinājums teica:

  Ir jāturpina ziedojumu vākšana, jo, runājot “pipša” vārdiem, pietrūkst vēl viens tūkstotis konkursa rīkotāju “prēmēšanai”.

 5. MMM teica:

  Visadiem SUDIEM naudu atrod bet PIRTI nav

 6. Sanita teica:

  Ne, tikai pirts ir vajadzīga, bet arī peldbaseins bērniem un pārējiem Tukuma iedzīvotājiem.Vajadzēja rīkot aptauju-piemineklis vai peldbaseins+pirts.Noteikti balsu vairākumu iegūtu otrais variants !!!

 7. mamma teica:

  IRG paaugstina ēdināšanas izmaksas? Par ko , ēdienkarte jau sastādīta ļoti skaista , bet vai kāds no Lielajam galvām tās izpildijumu ir redzējis reālajā dzīvē?

Pasākumu kalendārs
Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūnijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool