Hermīne, Estere

Kurzemes ielas apļa izbūves laikā satiksmi slēgt nav plānots

Twitter
FaceBook
print
2018. gada 14. jūlijs 07:30

Jau no jūnija beigām Kurzemes, Talsu un Tirgus ielu krustojumā ir uzsākta rotācijas apļa būvniecība, kas ir viens no pirmajiem darbiem Kurzemes ielas rekonstrukcijas projekta pirmajā kārtā. Tās ietvaros Kurzemes iela tiks rekonstruēta līdz Progresa ielai un darbi tiks pabeigti nākamā gadā.

Pats pirmais darbs šajā vietā, lai nodrošinātu transporta kustības nepārtrauktību, bija apbraucamā ceļa izveidošana, kas Kurzemes ielas vienā posmā tapa gājēju celiņa vietā blakus brauktuvei.

12. jūlijā, pabijām apļa būvdarbu vietā un ar SIA «Strabag» darbu vadītāju Vitāliju Podskočiju runājām par to, cik daudz jau ir izdarīts. Viņš stāstīja, ka arī turpmāk satiksmes kustība Kurzemes ielā un tā sauktā vecā Kandavas ceļa virzienā tiks nodrošināta, tikai jārēķinās ar nelielu gaidīšanu, jo kustību regulē luksofors. Tā tas būs līdz brīdim, kamēr varēs nodrošināt satiksmi Tirgus ielas apļa daļā, kur brauktuve būs sagatavota šķembu ieklājumā un septembrī vai oktobrī jau varētu palaist automašīnas Tirgus un Revolūcijas ielas virzienā: “Šobrīd tieši šajā daļā darbi notiek – tiek noņemts vecais asfalts, izņemta vecā pamatne, lai varētu to visu veidot no jauna. Jau ir uzsākta apļa formas veidošana, līdz ar to kaut aptuveni var redzēt arī tā lielumu. Lielas kavēšanas no darbu grafika nav, bet vienmēr gribas, lai viss notiktu ātrāk.”

Vaicāts, vai, pārrokot ielu, nav atrasts kaut kas īpašs, Vitālijs skaidroja, ka Tirgus ielas daļā atrastas māla podu lauskas, ķieģeļi un būvgruži, bet tas viss bijis sīkos gabalos. Šobrīd tas viss jau ir izgrābts un jauna grants iebērta vietā.

Vairāk lasiet laikraksta piektdienas, 13. jūlija, numurā ŠEITKomentēt

Komentāru secība: dilstoši

  1. nunu teica:

    gribējās jau zelta podu atrast dd

Pasākumu kalendārs

2019.07.19 | 17:30

Velobrauciens Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool