Otrdiena, 2015. gada 21. aprīlis
Marģers, Anastasija
LZ: +9, Z, 6.8 m/s
Agita Puķīte

Nelieciet dienas gaismas spuldzes pie šķiroto atkritumu konteineriem! (3)

Tukuma novada domes komunālā nodaļa aicina iedzīvotājus nelikt dienas gaismas spuldzes pie šķiroto atkritumu konteineriem, bet aizvest tās uz atkritumu apsaimniekošanas sabiedrības «Piejūra» atkritumu šķirošanas punktu Tukumā, Dienvidu ielā 1, kur tās pieņem bez maksas.

Jānis Vītols

Zantes folkloras kopai «Vācelīte – 10 /FOTO/ 

Pagājušo sestdien Zantes folkloras kopas «Vācelīte» ļaudis savu dziesmoto, dejisko desmitgadi svinēja. Varen skanīgi, ar dižu blīkšķi svinības Zantē noritēja. Zantenieki allaž pratuši strādāt un arī svētkus svinēt. Līdz pirmajiem gaiļiem, vēl ilgāk, un nākamajā atkal – pie darba, uz strīpas.

Kandavas skeitparkā sezona atklāta /FOTO/ 

Jānis Vītols

Pagājušo sestdien, 18. aprīlī, jaunie kandavnieki pavasara spirdzinošajā gaisā iznāca un skeitparkā pie vecās vidusskolas jauno sezonu iebraukāja. Jauno sezonu atklāja ikseri, BMX, skrituļslidu un skrituļdēļu braucēji no Kurzemes.

Jaunieši jau talko un aicina piedalīties Lielajā talkā šo sestdien (1)

Jauniesu talka Engures novads 2015

15 Engures novada jaunieši aizvadītās nedēļas nogalē Gausajā jūdzē, neskatoties uz vējainajiem laika apstākļiem, devās talkot un piejūrā 4 km garā joslā savāca 1500 l atkritumu. Jaunieši ar savu piemēru aicina iedzīvotājus gan Engures novadā, gan visā Latvijā turēt dabu tīru un sestdien, 25. aprīlī, piedalīties Vislatvijas lielajā talkā.

Tukumā noklīdis kaķis atrodas pēc 145 dienām (2)

DSC09951_1

“Pēc ilgām meklēšanas un cerību pilnām 145 dienām atradām savu laimes kaķīti šņāceklīti – Mikiņu,” – tā e-pastā mums raksta kaķenes saimniece Baiba. Viņa saka milzīgu paldies visiem, kas juta līdzi un zvanīja, atsaucās

Kāpēc kara veterānus sveic Tukumā, kamēr citas pašvaldības atteikušās to darīt? (18)

spoki.tvnet.lv

Publiskajā telpā izskanējis, ka Tukumā, līdzīgi, kā citās pašvaldībās, notiks Otrā pasaules kara veterānu – padomju armijas veterānu apbalvošana ar piemiņas medaļām. Izskanējusi arī informācija, ka Drošības policija ir ieteikusi atturēties no šādu sarīkojumu rīkošanas.

Par zobiem zinošākie bērni mācās Tukuma 3. pamatskolā 

Agita Puķīte

Otrdien, 14. aprīlī, Tukuma kultūras namā norisinājās viktorīna 5. klašu skolēniem «Esi gudrs – būsi vesels!», kurā piedalījās 15 komandas.

Kandavas makšķernieki tiekas zāles spiningošanā (6)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Trešdienas pievakarē Kandavas sporta hallē satikās zāles spiningošanas entuziasti jeb, precīzāk, kandavnieki – dažāda kaluma makšķernieki

Jāšanas sports Tukumā (1)

Jatnieku-klubs

«Tukuma jātnieku sporta klubs» dibināts 2011. gadā ar mērķi apvienot cilvēkus, kuriem patīk zirgi un jāšanas sports un piesaistīt tuvākās apkārtnes bērnus un jauniešus šim sporta veidam. Tukuma JSK mājvieta ir stallis «Pakaviņi», kas atrodas uz Tukuma pilsētas un Engures novada robežas

Ģimnāzijā notikusi 5. – 9. klašu, zēnu un jaukto koru starpskate /FOTO/ 

Jānis Vītols

Vakar, 16. aprīlī, Tukuma Raiņa ģimnāzijā notika 5.-9. klašu, zēnu un jaukto koru starpskate, kurā piedalījās un savus spēkus pirms lielās skates pārbaudīja dziedātāji no Tukuma, Engures un Jaunpils novada. Katram korim bija jādzied trīs dziesmas – viena obligātā – Jūlija Rozīša un Lauras Polences «Stāvēju, dziedāju» un divas pēc izlozes.

Putnu dienas Jaunmokās 

Inguna Putāne

Arī šogad Jaunmoku pils muzejs aicināja uz Putnu dienu pasākumu. Putnu draugi un interesenti no Kandavas internātvisdusskolas 8.klases, Pūres bērnudārza un Zemītes pamatskolas bija ieradušies, lai tiktos ar ornitologiem Dmitriju Boiko un Kārli Milleru.

Policijas ātruma kontroles maratons noslēdzies (8)

Tukuma policijas iecirknis

Ceturtdien, 16. aprīlī, sākot no 6.00 rītā, 24 stundu garumā notika Viseiropas ātruma kontroles maratons. Tā laikā Valsts policijas darbinieki visā valstī īpaši intensīvi kontrolēja atļautā braukšanas ātruma ievērošanu.

Nāc skriet Tukumā! /FOTO/ 

Jānis Vītols

Ceturtdien, 16. aprīlī, Tukuma sporta dzīves entuziasti Tukuma novada domes darbiniece Zane Siliņa, Tukuma vieglatlētikas kluba pārstāve Liene Gudriniece un kluba jaunais vadītājs un treneris Juris Kožeurovs stadionā Lauktehnikā pulcēja jauniešus, bērnus, lai sāktu akciju «Ceturtdiena – skriešanas, veselīga dzīvesveida diena».

Kas zāģē Veļķu priedes? (16)

priedes3

Veļķu iedzīvotāji satraukti – kāds no tuvējo māju īpašniekiem sācis zāģēt lielās, 100-gadīgās priedes. Viņus šis fakts pārsteidzis, jo, pirmkārt, 15. aprīlī beidzies tas laiks, kad var zāģēt kokus, otrkārt, kā tas ir iespējams, ka pilsētas mežā vispār kāds kaut ko cērt?!

Ūdens – vai tiešām labākais ādas attīrīšanai? 

enkicharity.com

Tikai 5% Latvijas iedzīvotāju par efektīvāko ādas attīrīšanas veidu atzīst speciālo līdzekļu, attīrošo krēmu (4%) vai īpašo dezinficējošu līdzekļu (1%), izmantošanu*. Par vislabāko ādas attīrīšanas līdzekli jebkurā situācijā lielākā daļa iedzīvotāju joprojām uzskata ūdeni.

Redakcijas sleja
Lasītākie raksti
Komentētākie raksti

Aptauja

Vai, jūsuprāt, būtu jāslēdz Milzkalnes un Smārdes dzelzceļa stacijas?

Skatīt rezultātus

Ielādējas ... Ielādējas ...
Jaunākais blogos
  • Speka sports Tukumā noindē kucēnu! (18)

    Š.g.19.janvāra vakarā pēc pastaigas Bafijai, kas bija bulterjera tīršķirnes sešus mēnešus veca kucīt ...

  • Basketbola laukums Degoles pagastā (2)

    Es, «Vienības» centra iedzīvotājs, gribu jums parādīt kāds izskatās mūsu basketbola laukums. Manuprā ...

  • Bērnu laukums (9)

    Kalēja ielā 1 bērnu laukumā, Tukuma Nami ir novietojuši bruģi un apmales.Vai tiešām kam tādam ir jāa ...

Eirokalkulators
Pasākumu kalendārs

2015.04.24 | 12:00

Pavasara andele Cērē 

2015.04.25 | 10:00

Galda teniss Irlavā 

2015.04.26 | 15:00

 

2015.05.01 | 19:00

Ziemas posma sacensību noslēgums Irlavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Jānis Vītols Guntars Vilmanis Guntars Vilmanis
Mēness kalendārs
No 2. aprīļa 17.59 līdz 4. maija 21.29
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv