Ceturtdiena, 2015. gada 28. maijs
Vilhelms, Vilis
LZ: +16, R-ZR, 2.3 m/s
Agita Puķīte

Paveikti energoefektivitātes darbi Džūkstes bērnudārza ēkā 

Ceturtdien, 28. maijā, svinīgi tiks novērtēti energoefektivitātes darbi Džūkstes pamatskolas pirmsskolas izglītības ēkā. Tagadējo izskatu tai ļāva iegūt siltināšanas projekts, kurš šī gada paša sākumā projekts saņēma Klimata pārmaiņa finanšu instrumenta programmas atbalstu.

Agita Puķīte

Tukumā būs vēl viena automazgātuve (26)

Tukuma novada domē noskaidrojām, ka Raudas un Kurzemes ielas krustojumā jeb Raudas ielā 17c – būs automazgātava. Saskaņots tehniskais projekts, izsniegta būvatļauja, lai darbus varētu uzsākt.

Irlavas dziesmu un deju festivālā – 300 dalībnieku 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Aizvadītajā piektdienā, 22. maijā, Irlavas Studentkalna estrādē pulcējās bērnu un jauniešu kolektīvi, lai piedalītos ikgadējā festivālā «Dziesmu un deju lietus Irlavā». Šogad pasākums notika jau 16 gadu un pulcēja 278 dalībniekus no apkārtējiem pagastiem un Tukuma pilsētas.

Starpkultūru festivāls Tukumā /FOTO/ (1)

Antra Sprēde

Svētdien, 24. maijā, Tukuma ledus hallē norisinājās starpkultūru festivāls, kurā piedalījās brīvprātīgie no Francijas, Itālijas, Vācijas, Čehijas, Ķīnas, Portugāles un Latvijas.

Cēres skolai – 175 /FOTO/ (1)

Agris Jansons

Sestdien, 23. maijā, Cēres skola Kandavas novadā svinēja savas pastāvēšanas 175. gadadienu. Skolas absolventi no tuvas un tālākas apkārtnes reizi piecos gados šeit ierodas, lai satiktu savus skolasbiedrus un skolotājus.

Tukumā top jaunas ietves (7)

Agita Puķīte

Pagājušajā nedēļā uzsākti darbi Tukumā, Raudas ielā, kur vienā daļā jau noņemts ietves vecais segums. Šo darbu laikā daļā ietves ierīkos jaunu segumu, bet posmā no veikala «Helans» līdz Asteru ielai sagatavota vieta jaunai ietvei.

Slampē vīrietis draud sievietei ar nazi, Tukumā izglābts pašnāvnieks 

hellomumbaionline.com

21. maijā Tukuma novada Slampes pagastā kāds 1971. gadā dzimis vīrietis draudēja 1975. gadā dzimušai sievietei ar nazi nodarīt miesas bojājumus. Uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais aizturēts.

Pienavā kravas auto iebrauc aizmugurē autobusam, cietuši bērni 

www.lsm.lv

25. maijā 15.56 Tukuma novada Džūkstes pagastā (Pienavā) ceļa Rīga-Skulte-Liepāja 43. km notikusi sadursme starp satiksmes autobusu un kravas automašīnu. Autobuss braucis no Liepājas uz Rīgu. Tajā bija 32 skolēni vecumā no 10 līdz 12 gadiem un pieci pieaugušie.

Vai krāsainā mulča pilsētā nav kaitīga? (19)

Agris Jansons

Jautā lasītājs: – Jau pirms Lieldienām pilsētas rotāšanai šur tur bija izbērta krāsaina šķelda vai mulča, kas tagad uzbērta arī uz puķu dobēm. Kad tā vēl bija nobērta Elizabetes ielas skvērā pie trušu mājām, bērni šos gabaliņus ņēma rokā.

Vai pieklibo darbu organizācija Durbes un Rīgas ielas krustojumā? (4)

Jānis Vītols

Kopš sākušies darbi Durbes un Rīgas ielas krustojumā Tukumā, iedzīvotāji interesējas, pēc kāda principa tiek nodrošināta darbu organizācija šajā krustojumā? Būvnieku aktīvā darbošanās vienā joslā, atstājot tur savu traktoru un pat busiņu, rada neprognozējamas situācijas

Tukuma Raiņa ģimnāzijas jauniešiem modes skatē – 1. vieta! 

L. Lielmane

24. aprīlī Bauskā norisinājās XI Latvijas skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētku ietvaros organizētā tērpu kolekciju skates-konkursa «Rakstu darbi» II kārta. Šajā konkursa kārtā piedalījās arī Tukuma Raiņa ģimnāzijas 9. a klases skolnieces.

Tumes vidusskolēni talko Likteņdārzā 

Daiga Elpere

Atsaucoties biedrības «Daugavas Vanagi Latvijā» Tukuma nodaļas vadītājas Ritas Stepiņas aicinājumam, Tumes vidusskolas 10. klases skolēni pedagogu Jolantas Ventlandes un Daigas Elperes vadībā saulainajā 20. maija trešdienā ieradās Likteņdārzā.

Tukuma skolēni pēta Pavārkalnu 

Pavarkalns2_1

Piektdien, 22. maijā, kad pasaulē atzīmē Starptautisko bioloģiskās daudzveidības dienu, Tukuma 2. pamatskolas 3.b klases skolēni kopā ar savu audzinātāju Ainu Reķi devās apgūt dabaszinības dabā.

Sporta skolu absolvē 27 jaunie sportisti (2)

Guntars Vilmanis

Šajā mācību gadā apliecības par profesionālās sporta ievirzes programmas apguvi saņēma 22, bet par sporta meistarības pilnveidošanas programmas apguvi – pieci Tukuma Sporta skolas absolventi.

Šautriņu mešanas fināls Tumē – ar starptautisku pieskaņu 

IMG_1642 (1)_1

Spraigās, azartiskās un taktiskās cīņās piektdien, 15. maijā, Tumes kultūras namā noslēdzās šautriņu mešanas finālsacensības, kurās piedalījās 10 izturīgākie sportiski noskaņotie ļaudis.

Redakcijas sleja
Lasītākie raksti
Komentētākie raksti

Aptauja

Kuru no šiem cilvēkiem jūs vēlētos redzēt kā nākamo Latvijas prezidentu?

Skatīt rezultātus

Ielādējas ... Ielādējas ...
Jaunākais blogos
  • Speka sports Tukumā noindē kucēnu! (21)

    Š.g.19.janvāra vakarā pēc pastaigas Bafijai, kas bija bulterjera tīršķirnes sešus mēnešus veca kucīt ...

  • Basketbola laukums Degoles pagastā (3)

    Es, «Vienības» centra iedzīvotājs, gribu jums parādīt kāds izskatās mūsu basketbola laukums. Manuprā ...

  • Bērnu laukums (9)

    Kalēja ielā 1 bērnu laukumā, Tukuma Nami ir novietojuši bruģi un apmales.Vai tiešām kam tādam ir jāa ...

Eirokalkulators
Jaunākās galerijas
vivulss-001 jaunpilss-030 Kristaps Vilmanis
Mēness kalendārs
No 4. maija 21.28 līdz 1. jūnija 21.39
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv