Piektdiena, 2016. gada 28. oktobris
Ninona, Ņina, Antoņina, Oksana
LZ: +9, R-DR, 5.2 m/s
Jānis Kamerads

Oktobra pēdējā nedēļas nogale Tukuma apkārtnē 

Šajā oktobra pēdējā nedēļas nogalē aicinām kliedēt rudens drēgnumu, apmeklējot dažādus pasākumus uz kuriem aicina gan pilis un muižas, gan Kandavas pilsēta. Sestdien, 29. oktobrī, jau no 11.00 uz Kafijas un tējas svētkiem aicina Kandavas pilsēta. Tie jau septīto gadu pēc kārtas norisinās oktobra pēdējā sestdienā un apmeklētājiem piedāvā nobaudīt dažnedažādus našķus.

Liena Trēde

Ražas balle Zemītē /FOTO/ 

23. oktobrī Zemītes tautas namā bija ražas balle – cienastu baudīja, rotaļās lēca un arī iespaidiem dalījās tie, kuri pagājušā pavasarī saņēma drosmi iesaistīties projektā «Dari, baudi, dalies Kandavas novadā».

Tukumā pabeigta Smilšu ielas siltumtrase (7)

smilsu1

26. oktobrī Tukuma novada domes komisija pieņēma ekspluatācijā šovasar izdarītos Smilšu ielas siltumtrases rekonstrukcijas darbus. SIA «Amatnieks» nomainīja vai no jauna izbūvēja ap 900 m siltumtrases. Projekta būvniecības izmaksas bija 200 655,56 eiro.

Vānes pagastā patvaļīgi zāģēti koki (2)

trees-cut-down

25. oktobrī Kandavas novada Vānes pagastā konstatēts, ka «Latvijas valsts meži» piederošajā mežā tiek patvaļīgi zāģēti koki. Uzsākts kriminālprocess, aizturēts iespējamais vainīgais – 1970. gadā dzimis vīrietis.

Tumes pagasta Ķīļu kapos slēpņotāji ierīko slēpni (1)

geocaching.com

Tukuma vienotais dispečerdienests 19. oktobrī saņēmis informāciju, ka Ķīļu kapos Tumes pagasta Vecmokās pie koka piesista kaste. Pārbaudot tās saturu, konstatēts, ka kapos izvietots slēpņotāju slēpnis…

Tukuma alternatīvajai pirmsskolai «Ķipars» – 20 /FOTO/ (1)

Agita Puķīte

22. oktobrī Milzkalnes tautas namā privātais bērnudārzs «Ķipars» jeb Tukuma alternatīvā pirmsskola bērnu, pedagogu, darbinieku, vecāku, absolventu un viesu vidū nosvinēja 20. dzimšanas dienu.

Kandavā aizvadīts mazpulku Kurzemes un Zemgales reģiona forums /FOTO/ 

Liena Trēde

22. oktobrī Kandavā norisinājās projektu izvērtēšanas forums. To, ko šajā sezonā izdevies izaudzēt, izpētīt, uzzināt, lauksaimniecības tehnikumā vairākās maiņās prezentēja ap 140 mazpulcēnu no Zemgales un Kurzemes reģiona.

Kandavā strauji bremzējot autobusam, tā pasažieris sabojā vējstiklu (6)

busseatjpeg

21. oktobrī Kandavā, Abavas ielā, kāds 1961. gadā dzimis autobusa vadītājs strauji bremzēja, lai izvairītos no sadursmes ar priekšā braucošo automašīnu, kā rezultātā autobusa pasažieris, kurš atradās ejā, krita, sabojājot priekšējo vējstiklu.

Jauntukumā jaunieši kaili izklaidējas uz ielas… (16)

Screen-shot-2012-10-31-at-54636-PM_54_990x660_201406010023

Tukuma vienotais dispečerdienests saņēmis informāciju, ka Tukumā, Telegrāfa ielā, četri jaunieši kaili atrodas uz ielas. Viena no personām aizturēta un nodota vecākiem…

Otrdien, 25. oktobrī, pārbaudīs sirēnas (12)

sirena

Otrdien, 25. oktobrī, no 15.00 līdz 15.10 uz trīs minūtēm tiks iedarbinātas trauksmes sirēnas ar mērķi pārbaudīt civilās trauksmes un apziņošanas sistēmas ieslēgšanas kārtību un tās darbību, kā arī konstatētu bojājumus vai traucējumus trauksmes sirēnu darbībā.

Joprojām daudz jautājumu par Pārupes ielu Tukumā (142)

Agris Jansons

23. septembrī, atspoguļojot telefonakcijā ar Tukuma novada domes priekšsēdētāju Ēriku Lukmanu un komunālās nodaļas vadītāju Ģirtu Ruģeli pārrunāto, rakstījām gan par paveiktajiem darbiem Zaļajā un Pārupes ielā, gan arī atklājām, ka daudzi no uzdotajiem jautājumiem palika neatbildēti.

Jevgeņijs Bogdanovs uzvar Rudens zibens krosā 

Tukuma Sporta skola

15. oktobrī Carnikavas slēpošanas un aktīvās atpūtas centrā «Zibeņi» notika Latvijas čempionāts vieglatlētikas krosā «Rudens zibens kross», kurā startēja arī Tukuma Sporta skolas audzēkņi.

Tukumā automašīna uz gājēju pārejas uzbrauc velosipēdistam, Jaunpilī pakāries vīrietis (18)

kengaraga-policija-aiztur-virieti-ar-55-gramiem-metamfetamina-57f283b001624

19. oktobrī Tukumā, Raudas ielā, automašīna uz gājēju pārejas uzbrauca 2000. gadā dzimušam velosipēdistam, pēc negadījuma abas iesaistītās puses atstāja notikuma vietu, neziņojot policijai.

Cik patiesībā izmaksāja Tukuma Rožu svētki? (64)

IMG_6399_1

Lai arī aizvadīto Tukuma Rožu svētku izvērtēšana notika jau jūlijā, sākotnēji nebija apkopoti visi izdevumi. Tomēr īstas skaidrības, vai svētkiem pietika ar 86 489,75 EUR, par ko balsoja deputāti pagājušā gada novembra domes sēdē kā par svētku koptāmes projektu, nebija.

Tukumā siltina nākamo daudzdzīvokļu māju (16)

Agita Puķīte

Tukumā 24 dzīvokļu māja E. Veidenbauma ielā 7 ir nākamā aiz Lauku ielas 2 un Meža ielas 7, kurai uzsākta fasādes siltināšana pēc iedzīvotāju iniciatīvas, paaugstinot apsaimniekošanas maksu. Martā iedzīvotāji apsaimniekotājam SIA «Tukuma nami» lūdza sākt siltināšanas darbus, lai samazinātu rēķinus par apkuri.

Redakcijas sleja
Lasītākie raksti
Komentētākie raksti

Aptauja

Vai Tukumā būtu vajadzīga publiskā pirts?

Skatīt rezultātus

Ielādējas ... Ielādējas ...
Jaunākais blogos
Eirokalkulators
Jaunākās galerijas
Agita Puķīte Baiba Reinsone Agris Jansons
Mēness kalendārs
No 1. oktobra 7.43 līdz 1. novembra 9.01
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv