Sestdiena, 2015. gada 10. oktobris
Druvis, Arvīds, Arvis
LZ: +1, DR, 1.8 m/s
Liena Trēde

Durbē sacenšas «Jaunie Rīgas sargi» /FOTO/ 

Piektdien, 9. oktobrī, Durbes estrādē tika dots starts Vislatvijas jauniešu patriotiskajai spēlei «Jaunie Rīgas sargi: Atceries Lāčplēšus!». Tukumā norisinās pirmais no astoņiem spēles pusfināliem.

labiedarbi.lv

Atbalstīsim Tukuma projektus bērniem konkursā «Labie darbi» 

Lai pilnveidotu sporta un interešu izglītības nodarbības un ārpusstundu pasākumus, būtiski ir uzlabot un mūsdienīgot esošās Tukuma 2. vidusskolas sporta zāles izmantošanas iespējas. Tas dotu iespēju skolēniem, vecākiem u.c. interesentiem pilnveidot savas fiziskās prasmes.

Zemīte starptautiskajā pasta dienā 

20151009_102728

Pasts ir vieta, kur daudziem ik dienas rodas nepieciešamība iegriezties. Daži nodod sūtījumus vai nokārtot maksājumus, bet citi vienkārši nāk uz pastu, lai pasist klačiņas ar pazīstamajiem. Jaukās operatorītes visus uzņem ar smaidu un sapratni.

Tukumā noris pēdējie asfaltēšanas darbi (8)

Agita Puķīte

Jau noasfaltēts posms Brīvības laukumā pie ēkām 10 un 11, salabotas bedrītes Meža, Rīgas, Durbes, Dzelzceļa un Rūpniecības ielā un noasfaltētas tās vietas, kur iepriekš veikti rakšanas darbi. Uzsākti darbi Salas ielā.

Saimnieki joprojām meklē augustā pazudušo suni (1)

Pazudis_Maksis_15_10_08

Kandavas apkārtnē jau 29. augustā pazudis suns Maksis. Maksis ir liels, melns, ar baltām ķepām un baltu vēderu. Atradējam lūgums zvanīt pa tālr. 26414168.

Kandavas un Tukuma orientieristi Kuldīgas novada čempionu godā 

Uldis Vēciņš

4. oktobrī Usmas un Mordangas apkārtnē notika Kuldīgas novada atklātais čempionāts orientēšanās sportā. Pārpurvotajā apvidū sagatavotajās sarežģītajās distancēs ar panākumiem startēja arī Kandavas un Tukuma orientieristi.

Sēmē uz ceļa apgāžas fūre ar kūdras kravu (4)

Vents Dubrovskis

Trešdien, 7. oktobrī, ap 13.00 Sēmes pagastā, netālu no pagrieziena uz Tukumu, autobraucējus pārsteidza šāds skats – uz sāniem apgāzusies fūre ar kūdras kravu.

Kandavas jaunie vieglatlēti sacensībās Brno (1)

sports_kandava

Kandavas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas septiņas vieglatlētes piedalījušās starptautiskajās vieglatlētikas sacensībās – forumā Čehijas pilsētā Brno. Jāpiebilst, ka šī bija jau ceturtā reize, kad kandavnieki devās uz Brno.

Bīstamo ugunsgrēku Kandavā 12 stundas dzēsa astoņas glābēju brigādes (11)

Vents Dubrovskis

Otrdien, 6. oktobrī, 12.17 Valsts ugunsdzēsības glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz Sabiles ielu 2 Kandavā, kur uzņēmējam un domes deputātam Guntaram Indriksonam piederošajā ēkā ar diviem veikaliem un skaistumkopšanas salonu pirmajos divos stāvos un dzīvokli mansardā bija izcēlies ugunsgrēks.

Sirsnīgi paldies un ziedi Engures novada skolotājiem /FOTO/ (1)

Rūta Fjodorova

Skolotāju dienas priekšvakarā, 2. oktobrī, Engures novada skolotāji pulcējās Lapmežciema tautas namā, lai svinētu savas profesijas svētkus. Veiksmīgāko darbs tika vērtēts ar novada domes Atzinības rakstiem un domes balvām.

Smārdē izdemolēta automašīna 

tophdgallery.com

Pirmdien, 5. oktobrī, Smārdē, Stacijas ielā, automašīnai «Opel Kadett Caravan» izsisti visi logu stikli, nolauzta radio antena, bojāts jumts un motora pārsegs.

«Vidums» Lauktehnikā nokrāso padomju laika sporta inventāru (3)

Sergejs Kovaļovs

Pirmdien, 5. oktobrī, uz redakciju piezvanīja Tukuma Sporta skolas direktors Sergejs Kovaļovs, kurš vēlējās pateikties Tukuma kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvam «Vidums» par svētdien, 4. oktobrī, sagādāto pārsteigumu.

Tukuma dzīvnieku patversme oktobrī /FOTO/ 

patverme-004

Ja kādam liekas, ka ar suni, kurš sver tik vien kā 2 kg, nebūs nekādu problēmu un raižu, gribu pateikt, ka tā nebūt nav! Mazie sunīši ir skaļi un rejīgi. Ja jūsu kaimiņi ir ļoti cimperlīgi, tad ziniet – būs zvans uz policiju un sūdzība, ka sunītis rej, īpaši, kad jūsu nav mājās!

Degolē demontē un aizber bīstamus rezervuārus 

Agris Jansons

Pavisam nesen, braucot cauri «Vienībai» Degolē, pamanījām autokrānu un pulciņu vīru, kas darbojās pie pārseguma bloku demontāžas īpatnējai bedrei. Šī esot bijusi 200 m³ ietilpīga betonēta ugunsdzēsības ūdens tvertne, kas savu mūžu jau nokalpojusi un kļuvusi pat bīstama.

Darbi daudzdzīvokļu mājās Tukumā ir jāsaskaņo (27)

Agita Puķīte

Jautā lasītājs: – Mājā Tukumā, Dārzniecības ielā 3, viens iedzīvotājs nokrāsojis balkonu atšķirīgā krāsā. Sakiet, lūdzu, vai tas ir pieļaujams? Visa māja taču tagad izskatās citādāka.

Redakcijas sleja
Lasītākie raksti
Komentētākie raksti

Aptauja

Cik naudas, jūsuprāt, nepieciešams, lai palaistu skolā bērnu?

Skatīt rezultātus

Loading ... Loading ...
Eirokalkulators
Jaunākās galerijas
Agris Jansons Daina Vilmane Zane Vimbule
Mēness kalendārs
No 1. oktobra 21.01 līdz 2. novembra 22.19
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv