Otrdiena, 2014. gada 23. decembris
Viktorija, Balva
LZ: +3, R, 7.7 m/s
Jānis Vītols

Redakcijā Tukuma dzīvnieku patversmei saziedoti 415 eiro (5)

Pirmdien, 22. decembrī, redakcijas ļaudis veda uz Tukuma dzīvnieku patversmi redakcijas dāvanu kastītē mūsu lasītāju saziedoto naudiņu. Atverot kastīti un saskaitot, izrādījās, ka šogad iedzīvotāji bez mājām un mīļiem draugiem palikušajiem dzīvnieciņiem redakcijā saziedojuši EUR 415.

Agris Samcovs

Brīvdienās notikušas vairākas autoavārijas un zādzības lielos apmēros (1)

19. decembrī Tukumā 1937. gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu «VW Golf» pa Meža ielu un kustojumā ar Ed. Veidenbauma ielu uzbrauca 1952. gadā dzimušam gājējam, kurš šķērsoja ceļa braucamo daļu neatļautā vietā tuvu braucošai automašīnai. Negadījumā cieta alkohola reibumā esošais gājējs.

Ziemassvētku ieskaņas koncertā «Ar baltām domām» /FOTO/ (1)

Jānis Vītols

Ziemassvētku ieskaņas koncerts «Ar baltām domām» sestdien izskanēja Tukuma kultūras namā. Koncertu tukumniekiem veltīja dziedošie un dejotīgi tautas mākslas pulciņi – TDA «Svīta», deju kolektīvs «Vidums», ansamblis «Danču spēle», bērnu ansamblis «Punktiņi» un vēl citi kolektīvi.

Sēmē iztrādīts uzvedums «Āzīša Baltēna ceļojums uz Ziemassvētku brīnumu» 

āzītis baltēns (3)

Tā varētu nosaukt uzvedumu «Āzīša Baltēna ceļojums uz Ziemassvētku brīnumu», kas 13. decembrī tika izrādīts Zentenes kultūras namā. Brīnums tas bija tāpēc, ka vētras dienā Zentene plašajā apkaimē bija teju vai vienīgā vieta, kur bija elektrība.

Tukuma «Rimi» notikusi pirmā ārpusskolas pieredze biznesā (2)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sakarā ar jaunu standartu ieviešanu ekonomikā un citos mācību priekšmetos Tukuma novada Izglītības pārvalde organizēja Skolēnu ražojumu tirdziņu Tukuma pilsētā. Tas tika organizēts pēc sociālo zinību metodiskās apvienības iniciatīvas.

Biedrībā «Ligzda» Tukumā skatāma radošo darbu izstāde «Pārvērtību kaleidoskops» (2)

Agita Puķīte

Līdz 2015. gada 31. janvārim biedrībā «Ligzda» (Brīvības laukums 13, Tukums) skatāma izstāde «Pārvērtību kaleidoskops». Tajā apskatāmi pulksteņi, pudeles ar pārsteigumu, rokassprādzes, pūčspilveni, dekori ar aromātisku pildījumu, tekstilkartiņas, džemperzvēri, kā arī daudz citu interesantu darinājumu no dažādām ikdienā pieejamām lietām, kas nokalpojušas savu laiku.

Topošajā piemiņas laukumā Slampē uzstāda Akmeni /FOTO/ (3)

Agris Jansons

Trešdien, 17. decembrī, policijas bākuguņu pavadībā Slampes pagastā ieradās Akmens. To veda milzīga platforma, kam sekoja vēl neredzēta izmēra celtnis, kā arī virkne mašīnu, gluži kā goda eskorts.

Tukuma sporta skolas jaunais direktors būs Sergejs Kovaļovs (34)

Agita Puķīte

18. decembrī Tukuma novada domes sēdē deputāti vienbalsīgi par Tukuma sporta skolas direktoru apstiprināja Tukuma E. Birznieka-Upīša 1. pamatskolas, Sporta skolas skolotāju un futbola kluba «Tukums-2000» treneri Sergeju Kovaļovu.

Tukuma svētdienas skolā svētkus svinēja vecāku grupa «Klausies ar sirdi» (1)

Agita Puķīte

Sestdien, 13. decembrī, Tukuma luterāņu baznīcas svētdienas skolas telpās bērnu invalīdu vecāku atbalsta grupa «Klausies ar sirdi», svinēja Ziemassvētkus.

Tukuma dienas centra «Saime» Ziemassvētki Katrīnas laukumā /FOTO/ 

Jānis Vītols

Tukuma dienas centra «Saime» ļaudis trešdien, 17. decembrī, Tukuma Katrīnas laukumā draugiem no visas Latvijas Ziemassvētku egli un tusiņu uzsauca. Un pulks draugu arī atbrauca, dāvanas sev līdzi atveda.

Pirmssvētku laikā autovadītājiem jābūt uzmanīgiem lielveikalu stāvvietās (1)

commons.wikimedia.org

Saskaņā ar Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja (LTAB) apkopotajiem datiem par ceļu satiksmes negadījumu (CSNg) skaitu un to intensitāti decembra mēnesī, visbiežāk izraisīto avāriju skaits palielinās tieši pirmssvētku dienās

Tukuma Mūzikas skolas Ziemassvētku koncerts /FOTO/ 

Jānis Vītols

Tukuma Mūzikas skolas jaunie mūziķi un viņu pedagogi katru gadu saviem mīļajiem un visiem tukumniekiem dāvina Ziemassvētku koncertu. Otrdienas, 16. decembra, vakarā kultūras nama zāle bija līdz malām pilna.

Kandavas un Engures novadā nelikumīgi cērt eglītes (4)

Kandavas PP

Kā redakcijai pastāstīja Kandavas pašvaldības policijas priekšnieks Rihards Zariņš, aizvadītajā nedēļā Kandavas «Liepās», vēl pilsētas robežās, nozāģēta 6 m augsta dižegle (kultivēta dekoratīva egļu pasuga).

Sagaidi ceturto Adventi Tukuma pusē (1)

Tukuma TIC

Tuvojoties Ziemassvētkiem, ikvienā ģimenē tiek domāts par Ziemassvētku dāvanām, ar ko iepriecināt savus mīļos. Taču vislabākā dāvana Ziemassvētkos ir citam sniegtā mīlestība, mūsu labie darbi, sasniegumi, kuri iepriecina otru cilvēku.

Tapis ātrās palīdzības kalendārs ar bērnu zīmējumiem (1)

16003588942_005465ea30_k

Noslēdzoties konkursam «Ātrā palīdzība bērna acīm» Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā tapis īpašs 2015.gada sienas kalendārs ar bērnu zīmējumiem, kas atspoguļo ātrās palīdzības mediķu darbu.

Redakcijas sleja
Lasītākie raksti
Komentētākie raksti

Aptauja

Vai jums jau ir Ziemassvētku noskaņojums?

Ielādējas ... Ielādējas ...
Jaunākais blogos
  • Speka sports Siguldas kauss 2014. (1)

    Sestdien 8. novembrī Siguldā tika aizvadīts Siguldas kauss svaru stieņa spiešanā guļus uz reižu skai ...

  • Basketbola laukums Degoles pagastā (2)

    Es, «Vienības» centra iedzīvotājs, gribu jums parādīt kāds izskatās mūsu basketbola laukums. Manuprā ...

  • Speka sports Tukumniece otrā! 

    18. oktobrī, Grobiņas sporta centrā notika 2014. gada Grobiņas Novada čempionāts svaru stieņa spieša ...

Eirokalkulators
Jaunākās galerijas
Print Jānis Vītols basis_001
Mēness kalendārs
No 1. decembra 13.36 līdz 1. janvāra 13.36
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv