Piektdiena, 2015. gada 27. novembris
Lauris, Norberts
LZ: +1, D-DR, 6.2 m/s
Agris Jansons

Slampē ielas pārdēvētas par ceļiem, bet galvenā iela Džūkstē pārsaukta par… bulvāri (1)

Par Slampes ielu nosaukumiem saņēmts aizrādījums no Valsts zemes dienesta, kas norādīja – ja ir ielu nosaukums, tad daudzdzīvokļu mājām jābūt numerētām, taču, tā kā slampenieki nevēlējās šķirties no māju nosaukumiem, tad pašvaldības iniciatīva bija vārds “ceļš”.

Agris Jansons

Latvijas Banka pirmo reizi monētu prezentē ārpus Rīgas – pie mums Džūkstē /FOTO/ (2)

24. novembrī Džūkstes Pasaku muzejā notika līdz šim Latvijā nebijis pasākums – Latvijas Bankas izdotās kolekcijas monētas «Pasaku monēta I. Pieci kaķi» iznākšanai veltīta prezentācija.

Tukumniekus šogad priecēs 14,5 metrus gara svētku egle /FOTO/ (3)

Agita Puķīte

No 25. novembra Tukuma Brīvības laukumu rotā lielā svētku egle. Jau rīta pusē smagā automašīna egli atveda no Tumes pagasta, no saimniekam Pāvelam Bogdanovam piederoša meža, kur tā noskatīta jau vasarā.

Tukumā atdzimst meiteņu futbols 

Latvijas futbola federācija

Sestdien, 21. novembrī, Tukumā viesojās Latvijas Futbola federācijas sieviešu futbola attīstības vadītāja Ņina Travkina un Latvijas nacionālās sieviešu futbola izlases kapteine Anastasija Ročāne.

Tukuma zagļi nesmādē neko – nozagts velosipēds, malka un cimdi 

newsblaze.in

21. novembrī Tukumā, Kurzemes ielā, veikalā nozagts cimdu pāris, par ko uzsākts kriminālprocess, bet 24. novembrī Lauku ielā no mājas pagalma nozagts velosipēds 145 eiro vērtībā.

Milzkalnes dīķa tīrīšanai atvēlēti 3000 eiro (3)

Rūta Fjodorova

Dīķis meža ielokā pie Milzkalnes daudzdzīvokļu mājam ir iecienīta peldvieta, turklāt ne tikai vietējiem ļaudīm, bet arī daudziem kaimiņu novada – Tukuma – iedzīvotājiem. Tā kā peldētava sāka aizaugt, Engures pašvaldībā nolēma, ka tā jāattīra

Engures jūrskolai – 140 /FOTO/ 

Rūta Fjodorova

Sestdien, 21. novembrī, Engurē bija dubultsvētki – līdz ar Latvijas Republikas 97. gadskārtu tika atzīmēta 140. gadadiena, kopš dibināta jūrskola Engurē. Skolu slēdz 2009. gadā…

Tukuma 3. pamatskolas sporta zāles būvniecībai iegādās lielāku zemes gabalu (11)

Agita Puķīte

Lai pie Tukuma 3. pamatskolas varētu projektēt sporta zāli, šī gada 26. februārī domes sēdē deputāti lēma iegādāties 1778 m² zemi no privātpersonai A. P. piederoša 7288 m² liela īpašuma Pauzera ielā 5.

Jaunās māmiņas aicinātas apmeklēt Diānas Zandes lekciju 

brainchildmag.com

30. novembrī 16.00 ar lekciju «Kā izprast savu mazuli?» Diāna Zande viesosies Tukumā, Latvijas Sarkanā Krusta Tukuma komitejas telpās, Kurzemes ielā 5A. Lekcija ir bez maksas – tās laikā tiks nodrošināta bērnu pieskatīšana.

Ceturtdien pārbaudīs sirēnas (1)

sirena

Ceturtdien, 26. novembrī, 10.00 uz trīs minūtēm tiks iedarbinātas trauksmes sirēnas, lai pārbaudītu civilās trauksmes un apziņošanas sistēmas ieslēgšanas kārtību un tās darbību, kā arī konstatēt bojājumus vai traucējumus sirēnu darbībā.

Pirmdienas sniegs nesagatavotus pārsteidz autovadītājus arī mūspusē (12)

Facebook.com/Rihards Bērziņš

Jācer, par ziemas riepu nomaiņu šonedēļ parūpēsies visi autovadītāji, arī tie, kas to vēl nav paguvuši izdarīt. Pirmdienas, 23. novembra, rīts Tukuma pusē daudziem bija pārbaudījums. Arī šim šoferim uz Rīga-Ventspils ceļa, pirms Gailīšu meža uz dzelzceļa tilta. Veiksme bijusi šofera sabiedrotā…

Uz dzelzceļa pārejas izzāģētās koka barjeras nomaina metāla nožogojums (8)

Agita Puķīte

Ierīkojot gājēju un velobraucēju celiņu pāri abiem sliežu ceļiem Tukumā, Kuldīgas ielā (jeb Lauktehnikā starp dzelzceļa stacijām Tukums-2 un Tukums-1), tika ierīkotas koka barjeras jeb nožogojumi, kuras pirms diviem gadiem kāds bija izzāģējis, lai “atvieglotu” sliežu šķērsošanu.

Lestenieki Bondari: “Mēs noteikti atgriezīsimies no Anglijas” (3)

No personīgā arhīva

Guntis Bondars ir pēdējais Lestenes pagasta padomes priekšsēdētājs (no 2007. līdz 2009. gadam). Šobrīd viņš ar savu ģimeni dzīvo un strādā Lielbritānijā. Kā jau daudzi. Arī no Lestenes daudzi. Satiku viņu kopā ar kundzi Gunitu Bondari brīdī, kad viņi uz īsu brīdi bija Latvijā ciemos.

Arvien vairāk notiek dažādas autoavārijas – alkohola un neuzmanības dēļ 

telegraph.co.uk

17. novembrī Engures novada Smārdes pagastā, ceļa Tukums-Milzkalne-Smārde 6. km notikušas divas dažādas auto sadursmes – vispirms nenoskaidrotos apstākļos «Ford Galaxy» sadūries ar automašīnu «VW Golf». Forda vadītājs pārkāpa noteikto prasību – ziņot policijai – un notikuma vietas aizgāja.

18. novembris Kandavas novadā /FOTO/ (8)

Liena Trēde

Latvijas 97. dzimšanas dienas svinības īstajā svētku dienā – 18. novembrī Kandavā viesus tradicionāli pulcēja kultūras namā, kur visi tika sagaidīti ar vīna glāzi, ko bija iespēja saskandināt savstarpēji vai ar novada domes vadību.

Redakcijas sleja
Lasītākie raksti
Komentētākie raksti

Aptauja

Kā bēgļi ietekmēs dzīvi Latvijā?

Skatīt rezultātus

Loading ... Loading ...
Eirokalkulators
Pasākumu kalendārs

2015.11.27 | 12:00

Kultūras darbinieku diena Slampē 

2015.11.27 | 17:00

Cirka izrāde bērniem Engurē 

2015.11.27 | 18:00

Spēļu vakars Cērē 

2015.11.27 | 18:00

Bībeles nakts «Adventa lasījumi» Tukumā 

2015.11.27 | 20:00

«Rietumu līgas» basketbols Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Agris Jansons Agris Jansons Vita Popravko
Mēness kalendārs
No 1. novembra 21.06 līdz 1. decembra 22.09
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv